TEST POINT

THE BEST OF THE CLASSICS WITH OPERA & BALLET

Ne 6. 5. 2018 20:00 Smetanova síň, 60 min
Choreography- D. Poková Arangement- F. Pok Soloists: D. Poková - Dance P. Čejka - Dance & Dance Group ARABESKA SOPRANO - O. Jelínková the alternation Jana Štěrbová, Terezie Švarcová, Eva Štruplová “Les Sylfides“ Fryderyk Chopin “Turkish March“ W.A. Mozart “Queen of the Night Aria“ W.A. Mozart “Barkarola“ Jacques Offenbach “Louisina polka” Bedřich Smetana “Dream” - last ballet part from opera “Faust” Charles Gounod “Aria of Olympia“ Jacques Offenbach “Humoreska“ Antonín Dvořák “Songs My Mother Taught Me“ Antonín Dvořák “Melody in F“ A. Rubinstein “If I Were King“ Adolphe Ch. Adam “Chambre séparée“ Richard Heuberger “Summertime“ George Gershwin “Unter Donner und Blitz“ Johann Strauss „Tango“ Ole Guapa

Prague Music Orchestra

Lásku k hudbě mají Češi v genech. Ne nadarmo se říká: co Čech, to muzikant. Čeští hudebníci jsou ve světě právem považováni za absolutní špičku v interpretaci vážné hudby. Chcete se s nimi potkat naživo? Přijďte na koncert komorního tělesa ‘Prague Music Orchestra‘, který vznikl na začátku 21. století a dnes se řadí mezi renomovaná česká hudební tělesa. Vyniká ojedinělým, kultivovaným zvukem a je představitelem vysoce ceněného interpretačního umění.

Orchestr je složen z hráčů předních českých těles, jakými jsou například Symfonický orchestr českého rozhlasu, Česká filharmonie nebo Pražská komorní filharmonie. Naši muzikanti hrají s vášní a jsou připraveni vám předat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Prague Music Orchestra je domovským tělesem sólistů, kteří jsou zavedenými umělci z řad mladé, nastupující české generace. Jsou nositeli a pokračovateli proslulé české muzikálnosti a hudební preciznosti.

Přijďte se zaposlouchat do krásných tónů, které rozeznívají unikátní prostory pražského Obecního domu. Těšíme se na vás!

Ceny

VIP1300 Kč
A1100 Kč
B950 Kč
C750 Kč

Nechcete jít na koncert sami? Využijte možnosti skupinových slev pro 10 a více návštěvníků, více informací můžete poptat na emailové adrese: weinert@companygroup.cz

Místo

Obecní dům, Praha

Smetanova síň

1101 míst

Zobrazit plánek