TEST POINT

The best of Tchaikovsky, Dvořák & Grieg

St 26. 4. 2023 20:00 Smetanova síň, 60 min

Holberg suite for strings, op. 40


Edvard H. Grieg
I. Praeludium
II. Sarabande
III. Favorite
IV. Air
V. Rigaudon

Two Waltzes, op. 54


A.Dvořák

I. Moderato
II. Allegro

Serenade for strings, op. 48


P.I. Tchaikovsky
I. Pezzo in forma di sonatina

II. Valse
III. Elegie
Finale (Tema russo)

Prague Music Orchestra

Lásku k hudbě mají Češi v genech. Ne nadarmo se říká: co Čech, to muzikant. Čeští hudebníci jsou ve světě právem považováni za absolutní špičku v interpretaci vážné hudby. Chcete se s nimi potkat naživo? Přijďte na koncert komorního tělesa ‘Prague Music Orchestra‘, který vznikl na začátku 21. století a dnes se řadí mezi renomovaná česká hudební tělesa. Vyniká ojedinělým, kultivovaným zvukem a je představitelem vysoce ceněného interpretačního umění.

Orchestr je složen z hráčů předních českých těles, jakými jsou například Symfonický orchestr českého rozhlasu, Česká filharmonie nebo Pražská komorní filharmonie. Naši muzikanti hrají s vášní a jsou připraveni vám předat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Prague Music Orchestra je domovským tělesem sólistů, kteří jsou zavedenými umělci z řad mladé, nastupující české generace. Jsou nositeli a pokračovateli proslulé české muzikálnosti a hudební preciznosti.

Přijďte se zaposlouchat do krásných tónů, které rozeznívají unikátní prostory pražského Obecního domu. Těšíme se na vás!

Ceny

VIP1350 Kč
A1150 Kč
B1000 Kč
C800 Kč
BASIC600 Kč

Nechcete jít na koncert sami? Využijte možnosti skupinových slev pro 10 a více návštěvníků, více informací můžete poptat na emailové adrese: weinert@companygroup.cz

Místo

Obecní dům, Praha

Smetanova síň

1101 míst

Zobrazit plánek
Koupit vstupenky