TEST POINT

The Four Seasons, Gypsy Airs op.20

Út 20. 8. 2024 20:00 Smetanova síň, 60 min

The Four Seasons

A. Vivaldi
Concerto No.1 „Spring“ Op.8RV 269 Allegro-Largo-Allegro Concerto
No.2 „Summer“ Op.8 RV 315 Allegro má non molto-Adagio-Presto
Concerto No.3 „Autumn“ Op. RV 293 Allegro-Adagio molto-Allegro
Concerto No.4 „Winter“ Op.8 RV 297 Allegro non molto-Largo-Allegro

Canon in D

J. Pachelbel

Hungarian Dance no.5

J. Brahms

Gypsy Airs op.20

P. Sarasate

Prague Music Orchestra

Lásku k hudbě mají Češi v genech. Ne nadarmo se říká: co Čech, to muzikant. Čeští hudebníci jsou ve světě právem považováni za absolutní špičku v interpretaci vážné hudby. Chcete se s nimi potkat naživo? Přijďte na koncert komorního tělesa ‘Prague Music Orchestra‘, který vznikl na začátku 21. století a dnes se řadí mezi renomovaná česká hudební tělesa. Vyniká ojedinělým, kultivovaným zvukem a je představitelem vysoce ceněného interpretačního umění.

Orchestr je složen z hráčů předních českých těles, jakými jsou například Symfonický orchestr českého rozhlasu, Česká filharmonie nebo Pražská komorní filharmonie. Naši muzikanti hrají s vášní a jsou připraveni vám předat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Prague Music Orchestra je domovským tělesem sólistů, kteří jsou zavedenými umělci z řad mladé, nastupující české generace. Jsou nositeli a pokračovateli proslulé české muzikálnosti a hudební preciznosti.

Přijďte se zaposlouchat do krásných tónů, které rozeznívají unikátní prostory pražského Obecního domu. Těšíme se na vás!

Ceny

VIP1550 Kč
A1350 Kč
B1150 Kč
C950 Kč
BASIC750 Kč

Nechcete jít na koncert sami? Využijte možnosti skupinových slev pro 10 a více návštěvníků, více informací můžete poptat na emailové adrese: weinert@companygroup.cz

Místo

Obecní dům, Praha

Smetanova síň

1101 míst

Zobrazit plánek
Koupit vstupenky